Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens AF51

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 130 x 130
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                 Siemens AF51 to zupełnie nowa propozycja ze strony Niemieckiego producenta. Model wyposażony w klapkę oraz kolorowy wyświetlacz lepszej jakości niż jego poprzednicy zadebiutował na rynku w roku 2006. Prześledźmy krótki opis telefonu Siemens AF51 jego możliwości oraz listę funkcji.

AF51 wyposażono w dwa wyświetlacze, główny o rozdzielczości 130x130px i nasyceniu 65 tys. kolorów oraz dodatkowy 96x64px i również nasyceniu 65 tys. kolorów. Model ten w stosunku do poprzednich wersji z serii A, reprezentował bogatszy styl oraz ciekawszy design. AF51 był nie wielki i ważył zaledwie 80g co wpływało nie jednokrotnie na pozytywną decyzję o jego kupnie. 32 głosowa polifonia dostarczała lepszego brzmienia a możliwość obsługi aplikacji JAVA powodowała, że mogliśmy się cieszyć ciągle nowymi programami. Nie bez kozery telefon wyposażono także w przeglądarkę XHtml, która pozwalała na sprawne poruszanie się po stronach internetowych dzięki połączeniu WAP. Funkcje biurowe to chyba największa zaleta telefonu Siemens AF51, posiada on wszystkie możliwe dodatki począwszy od kalendarza przez kalkulator, stoper, przelicznik walut, alarm aż do organizera. Siemens AF51 zbierał dobre opinie, jednak zdarzały się i te negatywne. Użytkownicy cenili go za ciekawy wygląd, nie wielkie rozmiary oraz sporą funkcjonalność. Obecnie cena telefonu Siemens AF51 nie jest znana. 

Motywy na Siemensa AF51 nie istnieją. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa AF51. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa AF51. Zapraszamy