Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens A75

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Siemens A75 to telefon, specjalnie zaprojektowany dla osób, które nie wymagają od telefonu zbyt wiele. Prosta obsługa oraz w zasadzie podstawowe funkcje powodują a przy tym niska cena powodują, że telefon ten cieszył się sporym zainteresowaniem w momencie kiedy pojawił się na rynku czyli w roku 2005. Prześledźmy cechy telefonu Siemens A75 jego opis oraz listę najważniejszych funkcji.

A75 został wyposażony w kolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 101x80px i nasyceniu 4 tys. kolorów. Jak na te lata to niezbyt zadowalający wynik jednak trzeba pamiętać, że model ten należał do jednych z tańszych aparatów wtedy na rynku. Konstruktorzy modelu A75 nie pozostawili w nim kompletnie nic prócz podstawowych funkcji. Mimo to że wróciła technologia GPRS wraz z przeglądarką WAP nadal brakuje obsługi aplikacji napisanych w języku JAVA. W modelu A75 nie znajdziemy również MMSów. Telefon ten został zaprojektowany z myślą o użytkownikach wykorzystujących telefon wyłącznie do rozmów i przesyłania wiadomości. Użytkownicy telefonu Siemens A75 nadają mu opinie solidnego i niezawodnego modelu w rozsądnej cenie. Dokładna wartość telefonu Siemens A75 oraz jego cena na dzień dzisiejszy są nie możliwe do oszacowania.

Motywy na Siemensa A75 nie istnieją. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa A75. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa A75. Zapraszamy