Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens A70

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                   Siemens A70 to telefon, który można traktować jako sporo odchudzoną wersją A65. Wygląda zewnętrzny tych obu modeli jest niemal identyczny jednak konstruktorzy A70 postanowili go najwyraźniej nieco zubożyć. Telefon pojawił się rok po premierze modelu A65. Prześledźmy cechy telefonu Siemens A70 jego opis oraz najważniejsze możliwości.

A70 został wyposażony w prosty monochromatyczny wyświetlacz. Konstruktorzy modelu A70 nie pozostawili w nim kompletnie nic prócz podstawowych funkcji. Brakuje przeglądarki WAP wraz z technologią GPRS, zabrakło także możliwości obsługi aplikacji JAVA. W modelu A70 nie znajdziemy również MMSów. Telefon ten został zaprojektowany z myślą o użytkownikach wykorzystujących telefon wyłącznie do rozmów i przesyłania wiadomości. Użytkownicy telefonu Siemens A70 nadają mu opinie solidnego i niezawodnego modelu w rozsądnej cenie. Dokładna wartość telefonu Siemens A70 oraz jego cena na dzień dzisiejszy są nie możliwe do oszacowania.

Motywy na Siemensa A70 nie istnieją. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa A70. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa A70. Zapraszamy