Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens A65

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                    Siemens A65 to telefon o prostych funkcjach i nie skomplikowanej obsłudze. Niemiecki koncern nadal kontynuował popularną serię A, która nie należała do najbardziej prestiżowych modeli a kierowana była do użytkowników średnich klas. Jego debiut można było zaobserwować w roku 2004. Prześledźmy najważniejsze cechy telefonu Siemens A65 jego opis oraz listę funkcji.

A65 został wyposażony w kolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 101x80px i nasyceniu 4 tys. kolorów. Jak na te lata to niezbyt zadowalający wynik jednak trzeba pamiętać, że model ten należał do tych tańszych. Zaletą z pewnością była nie wielka waga wynosząca zaledwie 76g oraz nowość w serii A – czyli możliwość dołączenia opcjonalnie aparatu fotograficznego. W Komunikacji nadal brakuje chociażby portu IrDA nie mówiąc już o Bluetooth, te braki natomiast nadrabia łącze GPRS, które w połączeniu z przeglądarką WAP dają możliwość surfowania po Internecie wprost na telefonie. Pojawiła się także opcja obsługi MMS oraz aplikacji JAVA co jest sporą zaletą. Użytkownicy telefonu Siemens A65 nadawali mu opinie solidnego aparatu za rozsądną cenę. Dziś ciężko oszacować wartość telefonu Siemens oraz jaka jest jego cena ponieważ model ten został wyparty z rynku.

Motywy na Siemensa A65 nie istnieją. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa A65. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa A65. Zapraszamy