Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens A62

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                    Siemens A62 to telefon, który stanowi kontynuację popularnej serii A, jednak już teraz z kolorowym wyświetlaczem. Funkcjonalnie model ten niczym się nie różni od poprzednika A60 jednak producent zastosował nieco inny styl i design. Klawisze stały się prostokątne a sam kształt aparatu przybrał jak by bardziej ostrych konturów. Prześledźmy cechy telefonu Siemens A62 jego opis oraz listę funkcji.

W prawdzie nowy ekran wprowadzony w kolejny model z serii A nie był nadal najlepszej jakości bo potrafił wyświetlić zaledwie 4 tys. kolorów przy rozdzielczości 101x80px jednak w stosunku do poprzednich modeli z czarno białymi ekranami był to znaczne udogodnienie. Siemens teraz już pracuje w trzech zakresach oraz posiada szersze możliwości komunikacyjne jak np. połączenie GPRS, z którego można korzystać przy pomocy przeglądarki WAP. Nadal gości polifonia, wymienne obudowy, wygaszacze, nadal mamy możliwość korzystania z gier oraz funkcji biurowych, tak więc konstruktorzy poza wprowadzeniem kolorowego ekranu i nieco innego stylu obudowy nie zmienili praktycznie nic. Trzeba pamiętać, że telefon Siemens A62 zbierał niezłe opinie, jednak w momencie kiedy nastała era kolorowych wyświetlaczy wydajność baterii się pogorszyła a to już nie cieszyło nikogo. Na chwilę obecną dokładna wartość telefonu Siemens A62 oraz jego cena nie są znane.

Motywy na Siemensa A62 w ogóle nie istniały. Gry na Siemensa A62 należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Siemensa A62 są polifoniczne i można je pobrać na naszej stronie. Zapraszamy