Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens A60

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 80 x 101
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                    Siemens A60 to nowa odsłona telefonu, na który czekało większość Użytkowników wcześniejszych wersji z serii A. W końcu firma Siemens wypuściła model z kolorowych wyświetlaczem, który nie wiele ważył, pewnie leżał w dłoni i posiadał wszystkie niezbędne funkcje. Model A60 pojawił się na rynku w roku 2003 i od tamtej pory ciągle był udoskonalany. Prześledźmy krótką historię telefonu Siemens A60 jego opis oraz najistotniejsze cechy.

W prawdzie nowy ekran wprowadzony w kolejny model z serii A nie był najlepszej jakości bo potrafił wyświetlić zaledwie 4 tys. kolorów przy rozdzielczości 101x80px jednak w stosunku do poprzednich modeli z czarno białymi ekranami był to znaczne udogodnienie. Siemens teraz już pracuje w trzech zakresach oraz posiada szersze możliwości komunikacyjne jak np. połączenie GPRS, z którego można korzystać przy pomocy przeglądarki WAP. Nadal gości polifonia, wymienne obudowy, wygaszacze, nadal mamy możliwość korzystania z gier oraz funkcji biurowych, tak więc konstruktorzy poza wprowadzeniem kolorowego ekranu i nieco innego wyglądu klawiatury nie zmienili praktycznie nic. Trzeba pamiętać, że telefon Siemens A60 zbierał niezłe opinie, jednak w momencie kiedy nastała era kolorowych wyświetlaczy wydajność baterii się pogorszyła a to już nie cieszyło nikogo. Na chwilę obecną dokładna wartość telefonu Siemens A60 oraz jego cena nie są znane.

Motywy na Siemensa A60 w ogóle nie istniały. Gry na Siemensa A60 należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Siemensa A60 są polifoniczne i można je pobrać na naszej stronie. Zapraszamy