Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens A57

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 64 x 101
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                   Siemens A57 to telefon oferowany w całkiem prestiżowej oprawie. Mimo to, że stanowi on kontynuację popularnych ale również i tych podstawowych i tańszych modeli Siemensa, które były produkowane od początku roku 2000 producent zastosował w nim obudowę z chromowanymi wykończeniami wokół wyświetlacza z możliwością wyboru dwóch odcieni Pebble lub Cassis. Model miał swój debiut na rynku w roku 2004. Prześledźmy cechy telefonu Siemens A57 jego opis oraz najważniejsze możliwości.


Trzeba przyznać, że w modelu A57 konstruktorzy Siemensa poszli nieco dalej niż w poprzednich wersjach. Zastosowane wykończenia w postaci chromowanych listew nadają mu stylu i elegancji na jaką wcześniej Siemens z serii A nie mógł sobie pozwolić. Z pośród tych podstawowych cech i funkcji nadal pozostał ten sam wyświetlacz z bursztynowym podświetleniem, nadal stosowano baterię Li-Ion 700mAh, nadal do dyspozycji Użytkownik miał polifonię, EMS-y, wygaszacze, wymienne obudowy, nie zmieniły się nawet wymiary oraz waga telefonu, zmienił się za to układ i wygląd klawiatury oraz zostały dodane funkcje takie jak GPRS, kompozytor dzwonków oraz przelicznik walut w dodatkach biurowych. Telefon Siemens A57 otrzymywał doskonałe opinie, właśnie z racji faktu nie wielkiej ceny w stosunku do jakości. Na dzień dzisiejszy cena telefonu Siemens A57 nie jest znana.


Motywy na Siemensa A57 w ogóle nie istniały. Gry na Siemensa A57 należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Siemensa A57 są polifoniczne i można je pobrać na naszej stronie. Zapraszamy