Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens A55

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 5
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Siemens A55 to kolejny telefon nieskomplikowany w obsłudze, który jest niemal identyczny względem swojego poprzednika, modelu A52. Modele z serii A należały do najtańszych i najmniej zasobnych w funkcje wersji telefonów Niemieckiego Producenta. Najważniejsze cechy telefonu Siemens A55 jego opis oraz możliwości prześledzimy poniżej.

Zastosowany wyświetlacz o bursztynowym podświetleniu był nadal stosowany w kolejnych wersjach Siemensa, co w efekcie pozwalało na dłuższą pracę baterii. Możliwość wyboru profilu działania oraz wygaszacze podnosiły funkcjonalność tego podstawowego modelu. W stosunku do jego poprzednika (wersji A52) została dodana przeglądarka WAP pozwalająca surfować po prostych stronach internetowych bezpośrednio na telefonie. Wymienne obudowy pozwalały na zmianę koloru telefonu w mgnieniu oka a wbudowany alarm wibracyjny pozwalał powiadamiać nas w hałaśliwym otoczeniu. Na dzień dzisiejszy zdania na temat telefonu Siemens A55 oraz opinie są pochlebne, model ten ceniono za prostotę działania, nie wielką cenę oraz niezawodność. Dokładna wartość telefonu Siemens A55 oraz cena nie są znane na chwilę obecną.


Motywy na Siemensa A55 w ogóle nie istniały. Gry na Siemensa A55 należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Siemensa A55 są polifoniczne i można je pobrać na naszej stronie. Zapraszamy