Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens A53

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 5
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Siemens A53 to telefon nieskomplikowany w obsłudze, który jest kontynuacją popularnych modeli z serii A. Producent wyposażył swój kolejny produkt w nadal monochromatyczny wyświetlacz i wszystkie niezbędne jak na 2002 rok wprowadzenia funkcje. Najważniejsze cechy telefonu Siemens A53 jego opis oraz możliwości prześledzimy poniżej.

Zastosowany wyświetlacz o bursztynowym podświetleniu był nadal stosowanym pomysłem Niemieckiego producenta, co w efekcie pozwalało na dłuższą pracę baterii. Możliwość wyboru profilu działania oraz wygaszacze podnosiły funkcjonalność tego modelu. W stosunku do jego poprzednika (wersja A52) w zasadzie nic się nie zmieniło oprócz nieco inaczej poprowadzonej linii obudowy wokół ekranu. Wymienne obudowy pozwalały na zmianę koloru telefonu w mgnieniu oka a wbudowany alarm wibracyjny pozwalał powiadamiać nas w hałaśliwym otoczeniu. Na dzień dzisiejszy zdania na temat telefonu Siemens A53 oraz opinie są pochlebne, model ten ceniono za prostotę działania, nie wielką cenę oraz niezawodność. Niestety dokładna wartość telefonu Siemens A53 oraz cena nie są znane na chwilę obecną.


Motywy na Siemensa A53 w ogóle nie istniały. Gry na Siemensa A53 należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Siemensa A53 są polifoniczne i można je pobrać na naszej stronie. Zapraszamy