Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens A51

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 5
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Siemens A51 to telefon nieskomplikowany w obsłudze, który jest kontynuacją popularnego modelu z serii A. Producent wyposażył swój kolejny produkt w monochromatyczny i wszystkie niezbędne jak na 2002 rok wprowadzenia funkcje. Najważniejsze cechy telefonu Siemens A51 jego opis oraz możliwości prześledzimy poniżej.

Zastosowany wyświetlacz o bursztynowym podświetleniu był jednym z ciekawych pomysłów Niemieckiego producenta, co w efekcie pozwalało na lepszą wydajność baterii. Możliwość wyboru profilu działania oraz wygaszacze podnosiły funkcjonalność tego modelu. W stosunku do poprzedniego modeli zmniejszyła się waga oraz nieco wymiary telefonu. Obsługa wiadomości EMS oraz słownik T9 także była nowością w tej serii telefonów. Do Nowości można też było zaliczyć dzwonki polifoniczne, które nie gościły we wcześniejszych modelach. Wymienne obudowy pozwalały na zmianę koloru telefonu w mgnieniu oka a wbudowany alarm wibracyjny pozwalał powiadamiać nas w hałaśliwym otoczeniu. Na dzień dzisiejszy zdania na temat telefonu Siemens A51 oraz opinie są pochlebne, model ten ceniono za prostotę działania, nie wielką cenę oraz niezawodność. Niestety dokładna wartość telefonu Siemens A51 oraz cena nie są znane na chwilę obecną.


Motywy na Siemensa A51 w ogóle nie istniały. Gry na Siemensa A51 należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Siemensa A51 są polifoniczne i można je pobrać na naszej stronie. Zapraszamy