Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens A50

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Siemens A50 to telefon nieskomplikowany w obsłudze, który jest kontynuacją popularnych modeli z serii A. Producent wyposażył swój kolejny produkt w monochromatyczny wyświetlacz o lekko pomarańczowym podświetleniu i wszystkie niezbędne jak na 2002 rok wprowadzenia funkcje. Najważniejsze cechy telefonu Siemens A50 jego opis oraz możliwości prześledzimy poniżej.

Zastosowany wyświetlacz o bursztynowym podświetleniu był jednym z ciekawych pomysłów Niemieckiego producenta, co w efekcie pozwalało na lepszą wydajność baterii. Możliwość wyboru profilu działania oraz wygaszacze podnosiły funkcjonalność tego modelu. W stosunku do poprzednich modeli zmniejszyła się waga oraz nieco wymiary telefonu. W końcu wprowadzono przeglądarkę WAP dzięki czemu można było korzystać z prostych stron internetowych bezpośrednio na telefonie. Obsługa wiadomości EMS także była nowością w tej serii telefonów. Wymienne obudowy pozwalały na zmianę koloru telefonu w mgnieniu oka a wbudowany alarm wibracyjny pozwalał powiadamiać nas w hałaśliwym otoczeniu. Na dzień dzisiejszy zdania na temat telefonu Siemens A50 oraz opinie są pochlebne, model ten ceniono za prostotę działania, nie wielką cenę oraz niezawodność. Niestety dokładna wartość telefonu Siemens A50 oraz cena nie są znane na chwilę obecną.


Motywy na Siemensa A50  w ogólenie istniały. Gry na Siemensa A50 należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Siemensa A50 należały nadal do klasycznych dźwięków monofonicznych.