Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens A40

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                   Siemens A40 to kolejny telefon Niemieckiego producenta z serii modeli „A”, który poza zmienionym stylem obudowy oraz układem klawiszy jest bardzo podobny do swoich poprzedników A35, 36. Telefon nadal pracuje w dwóch zakresach i posiada dwu liniowy, czarno biały wyświetlacz. Prześledźmy cechy telefonu Siemens A40 jego opis oraz listę najważniejszych możliwości.


Podobnie jak poprzedni bracia, A40 był także jednym z prostszych modeli Niemieckiego Producenta, który w zasadzie niczym się nie wyróżniał. Przeciętna waga wynosząca nadal 122g, nie wielki rozmiar, mały wyświetlacz, opływowy kształt, zewnętrzna antenka oraz szeroko rozstawione klawisze to podstawowe cechy jakie możemy stwierdzić pierwszy raz widząc ten telefon. Jego obsługa nie była skomplikowana, dlatego też Producent kierował model A40 do początkujących użytkowników o nie wygórowanych wymaganiach. Nowością w tym modelu są wymienne obudowy oraz dodatkowe funkcje biurowe takie jak np. kalkulator. A40  wyposażono już także w alarm wibracyjny. Użytkownicy byli zadowolenie z aparatu Siemens A40 nadając mu opinie prostego i taniego telefonu. Na dzień dzisiejszy wartość telefonu Siemens A40 oraz jego cena nie są znane.


Motywy na Siemensa A40 nie istniały. Gry na Siemensa A40 nie były dostępne. Dzwonki na Siemensa A40 należały nadal do klasycznych dźwięków monofonicznych.