Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens A36

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                 Siemens A36 to model telefonu reprezentujący stary i poczciwy aparat wyposażony tylko w te najbardziej podstawowe funkcje. Telefon dwu zakresowy z monochromatycznym wyświetlaczem i baterią Ni-MH o pojemności 600mAH pojawił się na rynku w roku 2000. Prześledźmy cechy telefonu Siemens A36 jego opis oraz najistotniejsze możliwości.


Był to jeden z prostszych modeli Niemieckiego Producenta, który poza dodanym alarmem oraz przekierowaniem połączeń stanowił identyczny model względem poprzednika A35. Przeciętna waga wynosząca 122g, nie wielki rozmiar, mały wyświetlacz, opływowy kształt, zewnętrzna antenka oraz szeroko rozstawione gumowe klawisze to podstawowe cechy jakie możemy stwierdzić pierwszy raz widząc ten telefon. Jego obsługa nie była skomplikowana, dlatego też Producent kierował model A36 do początkujących użytkowników o nie wygórowanych wymaganiach. Oczywiście telefon pozwalał na wysyłanie wiadomości sms, prowadził rejestr połączeń, był także zegarek jednak na tym lista funkcji się kończy. Użytkownicy byli zadowolenie z aparatu Siemens A36 nadając mu opinie prostego i taniego telefonu. Na dzień dzisiejszy wartość telefonu Siemens A36 oraz jego cena nie są znane.


Motywy na Siemensa A36 nie istniały. Gry na Siemensa A36 nie były dostępne. Dzwonki na Siemensa A36 należały do klasycznych dźwięków monofonicznych.