Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Siemens A31

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Siemens
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Siemens A31 to telefon przeciętnej klasy wyposażony w niezbędne funkcje oraz reprezentujący rozsądny przedział cenowy. Model ten kierowany jest raczej do początkujących Użytkowników. Krótki opis telefonu Siemens A31 jego cechy oraz najważniejsze funkcje prześledzimy poniżej.


Ten dwuzakresowy model wyposażono w niewielki wyświetlacz CSTN o rozdzielczości 128x128px oraz nasyceniu 65 tys. kolorów, który mógł służyć raczej do tych podstawowych czynności typu przeglądanie wiadomości MMS lub używanie prostych gier. Co zasługuje na pochwałę to nie wielka waga telefonu wynosząca zaledwie 85g oraz pojemna i wydajna bateria, która wg danych producenta wystarczała na około 11 dni pracy w trybie czuwania. Każdy jednak wie, że do tych danych należy podchodzić z dystansem. W komunikacji znajdziemy połączenie GPRS za pomocą, którego możliwe jest przeglądanie prostych stron internetowych za pośrednictwem przeglądarki WAP. Kolejną zaletą modelu A31 Siemensa było pełne wsparcie dla wiadomości sms, Ems, mms oraz słownik T9. Wbudowana obsługa języka JAVA pozwala na wgrywania coraz to nowszych aplikacji a dzięki 32 tonowej polifonii z możliwością dogrania nowych melodii powiadomienia nie stawały się monotonne. Użytkownicy telefonu Siemens A31 nadawali mu opinie Aparatu rozsądnego cenowo i porządnego jakościowo. Na dzień dzisiejszy ciężko określić dokładną wartość telefonu Siemens A31, jaka była cena tego modelu – ponieważ został on już dawno wyparty z rynku.


Motywy na Siemensa A31 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Siemensa A31. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Siemensa A31. Zapraszamy