Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung Z720

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung Z720 to rozsuwany telefon, który został wprowadzony na rynki ogólnoświatowe w 2006 roku i był wtedy najbardziej płaskim urządzeniem wspierającym technologię HSDPA. Ten ważący zaledwie 80 gram terminal multimedialny ma wymiary 104,5 x 51,3 x 13,8 mm i jest niebywale lekki nie tylko ze względu na swoją wagę, ale również w obsłudze. Posiada on kolorowy wyświetlacz o wysokim kontraście wyprodukowany w technologii TFT obsługujący 262 tysiące kolorów w rozdzielczości 240 x 320 pikseli. Model ten posiada ponadto aparat fotograficzny z matrycą 3 megapikseli i funkcją Auto Focus. Aby w pełni wykorzystać technologię 3G telefon wyposażony został w kamerę do rozmów video i nagrywania filmów w standardzie MPEG4 (kodek H.263).

Pełna lista jego funkcji przedstawia się następująco: tryb głośnomówiący, MMS, gprs, EDGE, klient poczty, słownik T9, slot na karty pamięci microSD (TransFlash), wbudowana pamięć 150MB, wbudowana kamera 3MPix, 0,3MPix Dual Camera (AF / 3x digital zoom, Video Recording & Messaging (MPEG4 / H.263 ), odtwarzacz MP3, AAC, AAC+, e-AAC+, WMA , organizer, kalendarz, kalkulator, budzik, Document Viewer, Speakerphone, Offline Mode, uTrack, uGo 20 MB embedded, Digital Power Amp, USB 2.0.

Funkcje te nawet w dzisiejszych czasach można uznać za bardzo wyszukane i niewątpliwie nie jeden amator rozwiązań mobilnych jest w stanie przychylić się do zakupu Z720 zważywszy na jego cenę.