Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung Z370

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 220 x 176
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung SGH Z370 to klasycznie zbudowany telefon, który trafił na rynek sprzedaży bezpośredniej i od razu został okrzyknięty najbardziej płaskim telefonem 3G. Wszystko to za sprawą jego niewielkich rozmiarów - 112 mm długości, 50 mm szerokości i zaledwie 8,4 mm grubości, które w połączeniu ze stosunkowo niewielką wagą - 71 gram czynią go niezwykle lekkim urządzeniem mobilnym. Mimo niewielkich gabarytów posiada on stosunkowo duży wyświetlacz o szerokości 220 pikseli i wysokości 176 pikseli, który wykonany został przy użyciu technologii TFT i jest w stanie wyświetlić aż 262 tysiące kolorów.

Pełna lista funkcji, w które uzbrojony został Z370 przedstawia się następująco: tryb głośnomówiący, MMS, gprs, EDGE, klient poczty, słownik T9, gry i aplikacje java, slot na karty pamięci microSD (TransFlash), wbudowana pamięć 24MB, 2x wbudowana kamera 2MPix., 0,3MPx - Video calling, 3x digital zoom, Video Recording & Messaging (MPEG4 / H.263 ) , odtwarzacz MP3, AAC, AAC+, e-AAC+, organizer, kalendarz, kalkulator, budzik, Digital Power Amp, Landscape Display, Document Viewer, Speakerphone, Offline Mode, uSearch 20 MB embedded, Tryb offline, PictBridge, A2DP.

Ta długa lista funkcji w połączeniu z niebywała lekkością czyni go bardzo konkurencyjnym modelem na rynku rozwiązań mobilnych, niewątpliwie atutem jest więcej niż wystarczająca bateria o pojemności 900 mAh, która pozwala na 240 godzin w trybie czuwania lub 3 godziny ciągłych rozmów.