Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung X830

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 220
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung X830 to rozsuwany telefon muzyczny wprowadzony do sprzedaży na rynki ogólnoświatowe w 2006 roku. Wyglądem przypomina on odtwarzacz muzyczny i rozsuwa na bok, niczym scyzoryk. Jest stosunkowo niewielki, jego wymiary to: 84 x 30 x 19,9 mm przy wadze 75 gram, co jest dodatkowym atutem tego przenośnego urządzenia multimedialnego.

Telefon ten posiada wyświetlacz wykonany w technologii TFT pracujący w rozdzielczości 128 x 220 pikseli pozwalający na wyświetlenie 262 tysięcy kolorów. Gdy obudowa X830 jest zamknięta pracuje on jak standardowy odtwarzacz MP3, wyświetla listę plików, ustawienia equalizera i tytuły utworów. Natomiast gdy zostanie on rozsunięty oczom użytkownika ukazuje się klawiatura, a urządzenie dwukrotnie zwiększa swoją długość, co ułatwia korzystanie z funkcji telefonu.

Pełna lista funkcji tego modelu przedstawia się następująco: EDGE, dyktafon, MMS, klient poczty, gprs, słownik T9, gry i aplikacje java, wbudowana pamięć 1GB (Nand flash), wbudowana kamera 1,3MPx (1280x1024 ), Video recorder & playback (MPEG4, 3GPP), Caller ID, radio, odtwarzacz MP3, AAC, AAC+, AAC+(e), WMA, organizer, kalendarz, kalkulator, budzik, USB, dzwonki polifoniczne MIDI, MP3. Lista jak widać jest długa, a jeśli dodatkowo weźmiemy pod uwagę doskonałe połączenie tych funkcji z minimalistycznym designem i niebywałą ergonomią możemy śmiało nazwać X830 przenośnym odtwarzaczem MP3 z funkcjami telefonu komórkowego i schować do szuflady standardowy odtwarzacz MP3.