Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung X530

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne MP3  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung SGH-X530 to model typu tri band wprowadzony do sprzedaży na rynki ogólnoświatowe w roku 2006. Dzięki obsłudze wszystkich trzech najpopularniejszych zakresów GSM/GPRS (900, 1800 i 1900 MHz) nie musimy się martwić, czy będzie on działał w podróży służbowej, czy na wakacjach na drugiej części globu.

Jest on stosunkowo niewielki i lekki, gdyż waży 79 gram, a jego wymiary to 95 x 45 x 17,9 mm. Posiada on duży i wyraźny kolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 128 x 160 pikseli, który jest w stanie wyświetlić 65 tysięcy kolorów gwarantując wysoki kontrast i krystalicznie czyste odwzorowanie. Ponadto X530 wyposażony został w aparat cyfrowy VGA (640 x 480) z lampą błyskową i dwukrotnym cyfrowym zoomem umożliwiający nagrywanie filmów w formacie MPEG4 oraz odtwarzacz plików muzycznych we wszystkich najpopularniejszych formatach. Ciekawym pomysłem jest przypisywanie zdjęć do kontaktów z książki telefonicznej (Photo callerID), dzięki której możemy zobaczyć, kto dzwoni (jeśli wcześniej przypisaliśmy zdjęcie do kontaktu.

Pełna lista funkcji przedstawia się następująco: wybieranie głosowe, MMS, ems, gprs Class10, łącze IrDA, słownik T9, gry i aplikacje java, wbudowana kamera 0,3MPix (640x480), 2X digital zoom, Video recorder & playback, Photo album, Photo editor, Caller ID , odtwarzacz MP3, AAC, AAC+, organizer, kalendarz, kalkulator, budzik, USB, dzwonki polifoniczne. Wszystko to w połączeniu z unikalnym designerskim wyglądem czyni X530 idealnym rozwiązaniem dla ludzi sukcesu.