Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung X510

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung X510 to model wprowadzony do sprzedaży bezpośredniej na rynek rozwiązań mobilnych w roku 2006.
Jest to stosunkowo niewielki aparat o rozmiarach 88 x 44 x 19,8 mm ważący zaledwie 76 gram. Łączy on w sobie stylowy wygląd, wygodę użytkowania oraz szereg ciekawych i przydatnych funkcji multimedialnych. Ciekawą funkcją jest opcja wiadomość alarmowa. Po czterokrotnym naciśnięciu bocznego przycisku obudowy telefon automatycznie wysyła wiadomość o niebezpieczeństwie na wskazany uprzednio numer telefonu. Jest to bardzo wygodne, ale nikomu nie życzę, aby ta funkcja stała się potrzebna. Ponadto w X150 dostępna jest autorska funkcja firmy Samsung o nazwie Mobile Tracker umożliwiająca odnalezienie skradzionego lub zgubionego telefonu. W momencie zmiany karty SIM telefon automatycznie wyśle wiadomość tekstową zawierającą numer nowej karty na uprzednio ustalony numer telefonu.
W X150 dostępne są następujące funkcje i dodatki: wybieranie głosowe, MMS, ems, gprs Class10, łącze IrDA, słownik T9, gry i aplikacje java, wbudowana pamięć 2,8 MB, wbudowana kamera 0,3MPix (640x480), Video recorder & playback, organizer, Mobile Tracker, kalendarz, kalkulator, budzik, dzwonki polifoniczne. Ponadto istnieje możliwość definiowania własnych profili. Można dzięki niej szybko przełączać ustawienia jeśli z telefonu korzysta więcej niż jeden użytkownik. Wbudowana bateria litowo-jonowa o pojemności 800 mAh wystarcza według wskazań producenta na 220 godzin w trybie czuwania i 6 godzin nieprzerwanych rozmów.