Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung X490

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

X490 jest kolejnym telefonem spod znaku linii produktowej SGH oznaczonej literą X, który firma Samsung wprowadziła na rynek pod logiem T-Mobile. Właścicielem tejże firmy jest Deutsche Telekom i działa ona w wielu krajach europejskich oraz stanach zjednoczonych. Do naszego kraju zawitała stosunkowo niedawno zastępując powszechnie znaną Erę GSM.

Wracając do samego X490 jest to kolejny model rozkładany marki Samsung, ale różni się nieco od swoich poprzedników i nie muszę chyba mówić, że są to różnice na plus, gdyż byłaby to oczywista oczywistość. Podobnie jak X451 nie posiada on zewnętrznej anteny, cechuje się opływowymi kształtami i bardzo ciekawym designem. Jego wymiary są dość niewielkie, co z całą pewnością ucieszy zwolenników rozwiązań minimalistycznych. Wymiary te prezentują się następująco: wysokość - 90 mm, szerokość - 47 mm, grubość 24 mm. Waży on 86 gram i mimo, iż jego poprzednicy ważyli trochę mniej nie jest to wada, która mogłaby przechylić szalę na "nie" w przypadku decyzji odnośnie zakupu nowego telefonu. Telefon ten jest modelem typu Triband. Znaczy to, że osbługuje trzy najbardziej popularne częstotliwości GSM (900 MHz, 1800 MHz i 1900 MHz). Dzięki temu użytkownicy w każdym miejscu świata mogą nieprzerwanie korzystać z dobrodziejstw technologicznych (dzwonić, wysyłać wiadomości, czy korzystać z sieci internet).