Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung X481

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung SGH-X481 to wprowadzony na rynek sprzedaży urządzeń mobilnych w roku 2006. Jest to bardzo kobiecy telefon z klapką o opływowych kształtach i bardzo eleganckiej i stylowej kolorystyce.
Wymiary tego modelu to 85 x 43,5 x 22 mm przy stosunkowo niewielkiej wadze 75 gram. Lekkość w przypadku tego modelu nie kojarzy się jednak tylko z jego wagą, jest on ponadto bardzo lekki w obsłudze. Dobrze wyprofilowane, gładko działające klawisze rozmieszczone w powiększający ergonomię sposób pod klapką telefonu sprawiają, że użytkowanie X481 to sama przyjemność. Zestaw emotikon pozwala wyrazić swoje uczucia w wiadomościach SMS, EMS oraz MMS. Istnieje możliwość zapisywania ważnych do zapamiętania spraw w formie wiadomości tekstowych, jak również nagrywania ich przy pomocy wbudowanego dyktafonu. Ponadto w lepszej organizacji czasu pomoże dostępny fabrycznie organizer.
Pełna lista funkcji, w które wyposażony został ten model przedstawia się następująco: MMS, ems, szablony sms (z możliwością samodzielnego tworzenia), gprs Class10, słownik T9, gry i aplikacje java (BubbleSmile, Fun2Link, Ultimate Golf Challenge, MobileChess), organizer, kalendarz, kalkulator, budzik, Emoticon, dzwonki polifoniczne. Niewątpliwym atutem tego modelu jest długi czas rozmów, który według zapewnień producenta wynosi aż 6 godzin. W trybie spoczynku telefon będzie działał aż 220 godzin. Wszystko to dzięki wbudowanej bardzo pojemnej baterii litowo-jonowej o pojemności 800 mAh.