Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung X480

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung X480 to kolejny model spod brandu SGH, którego nazwa modelu zaczyna się na literę X. Podobnie jak wiele poprzednich modeli spod znaku X jest to telefon rozkładany (clamshell). Zaskakujący jest fakt, iż producentowi udało się zapakować tyle ciekawych i przydatnych w życiu codziennym funkcji w model tak niewielkich rozmiarów: długość - 85 mm, szerokość - 43 mm, grubość - 22 mm, ważący zaledwie 75 gram (podobnie jak SGH-X475). Funkcje, o których mowa to między innymi: konwerter walut, Java MIDP 2.0, WAP 2.0, notatki głosowe, lista rzeczy 'do zrobienia', dyktafon, GPRS, obsługa USB, transmisja danych i faksów, MMS, SMS, wiadomości sieciowe, alarm, budzik, data, kalendarz, kalkulator, ogranizer, przypomnienia, czy zegar. Jak widać ilość funkcji jest zdumiewająca, mimo iż nie są one zbyt odkrywcze i większość użytkowników rozwiązań mobilnych została już na stałe przyzwyczajona do większości z nich.

Nie należy jednak zapominać, iż model ten został wprowadzony na rynek w roku 2005 i parę ładnych lat już od tego czasu minęło. Mimo upływu czasu uważam że model ten znajdzie niejednego zwolennika. Nie wszyscy muszą mieć 'wypasiony' telefon, a najważniejsza funkcjonalność jest w tym modelu zapewniona. Ważną zaletą jest w jego przypadku obsługa triband, czyli trzech najpopularniejszych częstotliwości wykorzystywanych przez sieci GSM.