Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung X475

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung X475 to kolejny model spod linii produktowej SGH oznaczonej literą X, który firma ta wprowadziła na rynek pod brandingiem T-Mobile. Firma ta jest własnością Deutsche Telekom i działa w wielu krajach europejskich oraz stanach zjednoczonych. Do naszego kraju zawitała stosunkowo niedawno zastępując powszechnie znaną Erę GSM. Wracając jednak do samego X475 jest on kolejnym modelem rozkładanym spod znaku Samsunga, ale różni się nieco od swoich poprzedników i nie muszę chyba mówić, że są to różnice na plus, gdyż byłaby to oczywista oczywistość. Podobnie jak X451 nie posiada on zewnętrznej anteny, cechuje się opływowymi kształtami i bardzo ciekawym designem. Model ten występuje w kilku wersjach kolorystycznych.

Wersja różowa skierowana głównie do użytkowniczek płci pięknej oraz kremowo-niebieska to tylko niektóre z opcji (mnie osobiście bardziej przypadła do gustu ta druga). Główną zaletą tego modelu w stosunku do swoich poprzedników jest pomocniczy wyświetlacz znajdujący się na zewnętrznej części obudowy, na którym bez konieczności otwierania samego telefonu można podejrzeć aktualny czas, stan naładowania baterii, ilość 'kresek' reprezentujących poziom zasięgu, czy ilość nieodebranych wiadomości i połączeń. Jest to niebywale wygodne i oszczędza wiele czasu, który zamiast na otwieranie telefonu możemy spożytkować na coś bardziej przyjemnego. Dodatkowo nie niszczy się sam mechanizm obsługujący klapkę.