Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung X461

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung X461, którego pełna nazwa brzmi Samsung SGH-X461 to rozkładany telefon o delikatnych, opływowych kształtach wyprodukowany w październiku 2004. Jest to model, który podobnie jak swój poprzednik - Samsung SGH-X450 wyprodukowany został głównie z myślą o przedstawicielkach płci pięknej. Dzięki niewielkim rozmiarom - 85 mm wysokości, 23 mm grubości i 43 mm szerokości - i niewielkiej wadze - 75 gram - nie jest problemem posiadanie go zawsze pod ręką. Swobodnie mieści się on nawet w niewielkich kieszeniach płaszcza i nie zagraca torebki. Główną różnicą X461 w stosunku do X450 jest to, iż X461 nie posiada zewnętrznej antenki, przez co jego kształt jest bardziej opływowy.

Wyświetlacz mimo niewielkich rozmiarów telefonu jest dość duży. Cechuje się on niebywałą ostrością, kontrastem i głębią kolorów. Pozwala na wyświetlenie 65 tysięcy kolorów w rozdzielczości 128 x 160 pikseli. Podobnie, jak swój starszy brat jest modelem typu Triband, co oznacza że obsługuje wszystkie trzy najpopularniejsze częstotliwości standardu GSM (900 MHz, 1800 MHz i 1900 MHz). Jest to pewnego rodzaju gwarancją, że bez względu na położenie geograficzne użytkownicy będą mogli nieprzerwanie korzystać z telefonu. Fakt ten jest niezwykle przydatny na przykłąd na wakacjach, czy w podróży służbowej, gdzie kontakt ze znajomymi i współpracownikami jest szczególnie ważny.