Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung X460

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung SGH-X460 to wprowadzony do sprzedaży w 2005 roku telefon rozsuwany łączący w sobie ciekawą stylistykę, opływowe kształty, lekkość i funkcjonalność. Producent chwali się, iż jest to jeden z najlżejszych telefonów komórkowych z klapką i wbudowaną anteną dostępnych na rynku. Waży on 75 gram przy rozmiarach 84.5 x 42.5 x 23, co rzeczywiście jest imponujące.
X460 został wyposażony w dwa wyświetlacze: zewnętrzny monochromatyczny wyświetlający godzinę, stan baterii i informacje o nieodebranych połączeniach, wiadomościach itp. w rozdzielczości 96 x 96 pikseli oraz jasny i wyraźny wyświetlacz główny o wysokim kontraście wyświetlający 65 tysięcy kolorów przy rozdzielczości 128 x 160 pikseli. Wrażenia dźwiękowe zapewnia obsługa 40-kanałowej polifonii. Użytkownicy mają możliwość wysyłania wiadomości SMS i MMS (łączące tekst, dźwięk, muzykę i zdjęcia) do innych urządzeń mobilnych lub za pośrednictwem poczty e-mail. Gwarantuje to obsługa WAP 2.0.
Pełna lista funkcji, w które wyposażony został X460 przedstawia się następująco: EMS, MMS, słownik T9, wgrywanie melodyjek i logo, wysyłanie danych i faksów, gry: Snow Ball Fight, Buble Smile, Java 2 ME, organizer, kalendarz, kalkulator, budzik, pamięć 8 MB, dzwonki polifoniczne. Lista jak widać jest długa, a dzięki wyposażeniu telefonu w stosunkowo pojemną baterię litowo-jonową o pojemności 780 mAh można rozmawiać bez przerwy przed 4 godziny, ponadto wystarcza ona na 230 godzin w trybie gotowości.