Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung X450

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung X450 to bardzo delikatny i kobiecy telefon rozkładany typu clamshell wprowadzony do sprzedaży bezpośredniej w czwartym kwartale 2003 roku. Jest on stosunkowo niewielki, gdyż jego wymiary to 83 mm wysokości, 46 mm szerokości i 21 mm. Ponadto jest lekki, gdyż jego waga wynosi zaledwie 79 gram. Mimo niewielkich rozmiarów samego telefonu producentowi udało się wyposażyć go w dość duży wyświetlacz o wysokim kontraście, dużej głębi kolorów, który umożliwia wyświetlenie 65 tysięcy kolorów w rozdzielczości 128 x 160 pikseli.

Mocną stroną tego modelu jest tzw. Triband, czyli obsługa wszystkich trzech najpopularniejszych częstotliwości standardu GSM (900 MHz, 1800 MHz i 1900 MHz). Gwarantuje to, że bez względu na położenie geograficzne użytkownicy będą mogli nieprzerwanie korzystać z telefonu. Przydaje się to na wakacjach, czy w podróży służbowej, gdzie kontakt ze znajomymi i współpracownikami jest szczególnie ważny.

Dzięki doskonale dopasowanej do tego modelu baterii o pojemności 720 mAh możliwe jest nieprzerwane korzystanie przez 3 godziny (na przykład spędzone na ciągłej rozmowie ze znajomymi, rodziną, czy kimś bliskim naszemu sercu) oraz do 150 godzin pracy w trybie gotowości. Pozwala to uniknąć zmartwień związanych z częstym ładowaniem telefonu w obawie, że rozładuje się on w najmniej pożądanym momencie (a tak z reguły bywa z telefonami).