Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung X430

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Samsung X430 lub w pełnej nazwie SGH-X430 to kolejny model rozkładany typu clamshell (z klapką) wprowadzony do sprzedaży w roku 2003. Model ten po tylu latach nie zaskakuje funkcjami, ale mniej wymagający użytkownicy i użytkowniczki z całą pewnością znajdą w nim coś, co sprawi, iż będzie on idealnym telefonem dla nich. Już przy pierwszym kontakcie z X430 można odnieść wrażenie, iż jest on niewielki i lekki. Jego wymiary przedstawiają się następująco: wysokość 80 mm, szerokość 42 mm, grubość 20 mm. Waży on również stosunkowo niewiele, bo zaledwie 73 gramy. W modelu tym komunikacja z innymi użytkownikami telefonów komórkowych jest bardzo prosta. Możemy pisać wiadomości tekstowe SMS, wysyłać zdjęcia, tekst i dźwięki w formie wiadomości multimedialnych MMS oraz e-maile. Dzięki wsparciu słownika T9 nawet najbardziej zagorzali przeciwnicy pisania na klawiaturze telefonu nie będą zawiedzeni.

Telefon ten jest modelem typu Dual-Band. Znaczy to, że obsługuje zaledwie dwa z czterech najbardziej obecnie popularnych standardów częstotliwości GSM (GSM 900 MHz, GSM 1800 MHz). Sprawia to, iż w niektórych miejscach na kuli ziemskiej, w których nadajniki korzystają z innych częstotliwości (np GSM 800 MHz, czy GSM 1900 MHz) telefon może odmówić posłuszeństwa i użytkownik zostanie odcięty od cywilizacji, świata. W każdym razie będzie musiał sobie radzić bez telefonu, a w dzisiejszych czasach ciężko sobie to wyobrazić.