Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung X400

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

SGH-X400 lub skrótowo X400 to bardzo ciekawie wyglądający telefon wprowadzony przez firmę Samsung do sprzedaży ogólnoświatowej w roku 2003. Model ten cechuje się niewielkimi rozmiarami, chociaż jest dość gruby i nie należy do najlżejszych modeli rozkładanych. Jego wymiary to: 86 mm wysokości, 46 mm szerokości, 20 mm grubości przy wadze 90 gram.

Jak w większości modeli firmy Samsung, tak również w przypadku X404 wymiary aparatu idą w parze z rozmiarem wyświetlacza i są do niego proporcjonalne. Wyświetlacz główny wyprodukowany jest przy użyciu technologii TFT, obsługuje 65 tysięcy kolorów i pracuje w rozdzielczości 128 x 160 pikseli. Ekran pomocniczy również cechuje się stosunkowo dużą rozdzielczością, bo aż 96 x 96 pikseli. Na pomocniczym wyświetlaczu, jak w poprzednich modelach dwu-ekranowych podejrzeć możemy aktualny czas, stan baterii, poziom zasięgu aparatu oraz podstawowe informacje, jak ilość nieodebranych połączeń, czy nieodczytanych wiadomości.

Podstawowe funkcje, w które wyposażony został X400 przedstawiają się następująco: alarm wibracyjny, GPRS, IRDA, Java, Radio FM, Transmisja danych i faksów, WAP, alarm, budzik, data, kalendarz, kalkulator, organizer, przypomnienie, słownik, stopper, timer, zegar. Liczna gama funkcji oraz wygląd, który jak już wcześniej wspomniałem jest nietuzinkowy przemawiają jako głos na tak w kierunku X400, ale upływ czasu zrobił swoje i dostępnych jest wiele rozwiązań dużo bardziej funkcjonalnych.