Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung X300

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung X300 znany również pod nazwą SGH-X300 to delikatny i bardzo kobiecy telefon rozkładany (clamshell) dostępny na rynku urządzeń mobilnych od lutego 2006. Występuje on w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej oraz srebrnej. Zaskakujący jest fakt, iż producentowi udało się zapakować tyle ciekawych i przydatnych w życiu codziennym funkcji w model tak niewielkich rozmiarów - wysokość 85 mm, szerokość 43 mm, grubość 22 mm, ważący zaledwie 77 gram. Rozmiar wyświetlacza przy tak niewielkim rozmiarze całego aparatu jest również zaskakujący.

Kolorowy wyświetlacz wykonany przy użyciu technologii UFB potrafi wyświetlić aż 65 tysięcy kolorów pracując w rozdzielczości 128 x 160 pikseli. Nie mogło zabraknąć podstawowych funkcji, w które wyposażony jest już praktycznie każdy telefon nowej generacji. Mowa tutaj o możliwości pisania wiadomości tekstowych SMS, multimedialnych MMS oraz wysyłanie wiadomości za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail. Gwarantuje to, że bez względu na miejsce, w którym się znajdujemy będziemy mogli uzyskać kontakt ze znajomymi, czy rodziną (oczywiście jeśli ich telefon wspiera te technologie).

Aplikacje, w które wyposażony został ten model to: alarm, budzik, data, organizer, słownik, zegar, radio FM, WAP. Ponadto istnieje możliwość przesyłania plików do oraz z innych urządzeń mobilnych. Umożliwia to funkcja transmisji danych i faksów oraz wbudowany moduł podczerwieni - Irda.