Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung X210

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung X210 zwany również to model z klapką wprowadzony do sprzedaży bezpośredniej w roku 2006, który wyglądem przypomina poprzednie modele z serii X. Jest on jakby kontrastem dla białej arabeski, gdyż jest koloru czarnego. Smukła, składana obudowa ozdobiona została wzorami spotykanymi w zabytkach kultury arabskiej. Telefon nie tylko wygląda, ale jest bardzo lekki, jego wymiary to 86.2 x 44 x 19.7 mm mm przy wadze zaledwie 77 gram. Mimo niewielkich rozmiarów posiada on większy wyświetlacz, niż poprzednicy z serii X. Jest to wyświetlacz wykonany w technologii UFB obsługujący 65 tysięcy kolorów w rozdzielczości 128 x 160 pikseli.

Funkcje, w jakie wyposażony został X210 przedstawiają się następująco: dyktafon, tryb głośnomówiący, MMS, ems, wgrywanie melodyjek i logo, transmisja danych, gprs Class10, łącze IrDA, słownik T9, gry i aplikacje java, wbudowana pamięć 1.8MB, radio, organizer, kalendarz, kalkulator, budzik, 2gry:BubbleSmile, Fun2Link, WBMP, GIF, AGIF, JPG, AMR, MIDI, i-melody, dzwonki polifoniczne, Emotikony, bateria Li-ion 750 mAh. Mimo niewielkich rozmiarów Biała arabeska gwarantuje dobrą jakość i głębię dźwięku, gdyż obsługuje aż 40-tonów dzwonków polifonicznych.

X210 posiada również inne ciekawe dodatki, jak: pakiet emotikon, port podczerwieni (IrDA) pozwalający na wymianę danych z innymi użytkownikami rozwiązań mobilnych, oraz obszerna książka telefoniczna i bateria gwarantująca 4 godziny ciągłych rozmów oraz 210 godzin w trybie spoczynku.