Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung X200

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Samsung X200 zwany również biała arabeska to model z klapką wprowadzony do sprzedaży bezpośredniej w roku 2006, który wyglądem przypomina poprzednie modele z serii X.
Opływowa, stylowa obudowa wykonana w białej kolorystyczne stanowi idealny wybór zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn ceniących funkcjonalność idącą w parze z designerskim wyglądem. Smukła, składana obudowa ozdobiona została wzorami spotykanymi w zabytkach kultury arabskiej. Telefon nie tylko wygląda, ale jest bardzo lekki, jego wymiary to 85 x 43,5 x 19,8 mm przy wadze zaledwie 77 gram. Mimo niewielkich rozmiarów posiada on większy wyświetlacz, niż poprzednicy z serii X. Jest to wyświetlacz wykonany w technologii UFB obsługujący 65 tysięcy kolorów w rozdzielczości 128 x 160 pikseli.
Funkcje, w jakie wyposażony został X200 przedstawiają się następująco: tryb głośnomówiący, MMS, ems, wgrywanie melodyjek i logo, szablony sms, łącze IrDA, słownik T9, organizer, kalendarz, kalkulator, budzik, dzwonki polifoniczne. Mimo niewielkich rozmiarów Biała arabeska gwarantuje dobrą jakość i głębię dźwięku, gdyż obsługuje aż 40-tonów dzwonków polifonicznych. Biała arabeskę posiada również inne ciekawe dodatki, jak: pakiet emotikon, port podczerwieni (IrDA) pozwalający na wymianę danych z innymi użytkownikami rozwiązań mobilnych, oraz obszerna książka telefoniczna, która jest w stanie pomieścić aż 1000 pozycji, liczba ta powinna być wystarczająca dla nawet najbardziej wymagających użytkowników.