Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung X160

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung SGH-X160 to rozkładany telefon (clamshell) niewielkich rozmiarów dostępny w sprzedaży od 1 kwartału 2006 roku. Cechuje go nietuzinkowy wygląd, ergonomia oraz szeroki wachlarz funkcji multimedialnych. Model ten, jak na ilość funkcji, w które został wyposażony jest stosunkowo niewielki. Jego wymiary to: 44 mm szerokości, 86 mm wysokości, 19 mm grubości przy wadze 77 gram. Firma samsung kolejny raz stawia poprzeczkę wysoko. Dzięki wsparciu wiadomości tekstowych SMS z bardzo pomocnym słownikiem T9, wiadomości multimedialnych MMS oraz poczty elektronicznej bez problemu skomunikujemy się ze znajomymi i rodziną. Ponadto aplikacje, jak budzik, kalendarz, czy organizer pozwolą nam dobrze zaplanować każdy dzień.

Telefon ten nie jest niestety modelem typu Triband, tylko Dual-Band. Obsługuje tylko dwie najbardziej popularne w latach jego świetności częstotliwości sieci GSM (GSM 900 MHz i GSM 1800 MHz). Nie jest to wada nie do przeskoczenia, ale niewątpliwie ujmuje ona atrakcyjności temu modelowi. Zwłaszcza, że większość modeli dostępnych obecnie na rynku działa w standardzie Triband (obsługa trzech standardów - GSM 900 MHz, GSM 1800 MHz i GSM 1900 MHz), czy nawet Quadband (obsługa czterech standardów - GSM 850 MHz, GSM 900 MHz, GSM 1800 MHz oraz GSM 1900 MHz). Mimo tej wady model X-160 z całą pewnością znajdzie nie jednego nabywcę.