Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung X150

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja:  
Kup w sklepie

Opis

Samsung X150 to model wprowadzony do sprzedaży w roku 2006. Stanowi on idealny wybór dla wszystkich użytkowników rozwiązań mobilnych, którzy cenią połączenie stylowego wyglądu z funkcjonalnością. Stylowy, opływowy kształt połączony ze srebrnym i czarnym kolorem sprawia, iż doskonale wygląda on z zewnątrz, a po otwarciu oczom użytkownika ukazuje się gładka i elegancka klawiatura numeryczna w kolorze czarnym ze srebrnymi i białymi wykończeniami.


X150 to stosunkowo niewielki telefon z klapką, jego wymiary to: 85 x 43,5 x 19,8 mm przy wadze 69 gram. Posiada on wyświetlacz wykonany w technologii UFB obsługujący 65 tysięcy kolorów w rozdzielczości 128 x 128 pikseli. Ekran ten idealnie nadaje się do wyświetlania grafik oraz poruszania się po intuicyjnym menu, które zostało dobrze skonstruowane i przemyślane tak, aby nawet niezaawansowani użytkownicy znaleźli wszystkie potrzebne funkcje.


X150 posiada dyktafon, który pozwoli oszczędzić sporo czasu dzięki możliwości nagrania notatek głosowych (zamiast notatek tekstowych w formie wiadomości sms), istnieje również możliwość wgrywania dzwonków oraz motywów graficznych i logo. Wspomaganie pisania wiadomości tekstowych gwarantują szablony SMS, które można samodzielnie tworzyć oraz słownik T9. Nie mogło również zabraknąć standardowych funkcji, jak alarm wibracyjny, kalendarz, kalkulator oraz budzik. Dobra dostępność tych funkcji sprawia, że użytkownik dostaje wszystko, czego można oczekiwać od klasycznego, wielofunkcyjnego telefonu.