Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung X140

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung SGH-x140 to klasycznie wyglądający telefon wprowadzony do sprzedaży bezpośredniej w roku 2005. z radiem FM jest na wskroś klasyczny. Kształtem przypomina on poprzednie modele tego producenta, jest również stosunkowo niewielki. Jego wymiary 108 x 42 x 16 mm i waga 75 gram sprawiają, że jest on bardzo poręczny. Wyposażony został w ekran wykonany w technologii UFB obsługujący 65 tysięcy kolorów przy rozdzielczości 128 x 128 pikseli.
Dla użytkowników ceniących dobrą zabawe producent wgrał trzy gry (BubbleSmile, Fun2Link, MobileChess), które z całą pewnością pomogą umilić czas korzystania z x140. Model ten cechuje się obsługą MMS, EMS, posiada aplikacje Java MIDP 2.0 i 40-tonową polifonię (AMR, SMAF, MIDI) oraz technologię GPRS klasy 10 i WAP: 1.2. Ponadto na pokładzie znalazło się Radio FM z możliwością zaprogramowania do 20 stacji oraz dyktafon, przy pomocy którego użytkownik ma możliwość nagrania pięciu 30-sekundowych informacji głosowych.
Pełna lista funkcji, w które wyposażony został x140 przedstawia się następująco: dyktafon,EMS, MMS, słownik T9, wgrywanie melodyjek i logo, wysyłanie danych i faksów, radio, 3gry: BubbleSmile, Fun2Link, MobileChess, Java 2 ME, organizer, kalendarz, kalkulator, budzik, RS232, dzwonki polifoniczne: AMR, SMAF, MIDI. Wszystko to obsługuje stosunkowo pojemna bateria litowo-jonowa o pojemności 820 mAh pozwalająca na sześć godzin rozmów oraz do dwustu godzin w trybie spoczynku.