Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung X120

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Samsung SGH-X120 to zamknięty w klasycznej, acz stylowej obudowie telefon wprowadzony do sprzedaży na rynki ogólnoświatowe w roku 2004. Dzięki klasycznej budowie dobrze leży on w dłoni i nie ma potrzeby martwienia się, że podczas np. biegu do tramwaju wypadnie on z kieszeni, czy torebki. Jest on stosunkowo niewielki, jak na swój wiek. Jego wymiary to: 108 mm (wysokość), 45 mm (szerokość), 16 mm (grubość), waży on 76 gram. Mimo niewielkich rozmiarów producentowi udało się wyposażyć go w dość duży kolorowy wyświetlacz typu OLED pracujący w rozdzielczości 128 x 128 pikseli.

Model ten umożliwia komunikowanie się z innymi użytkownikami rozwiązań mobilnych na kilka sposobów: poprzez wiadomości tekstowe SMS, multimedialne MMS oraz listy elektroniczne - email. Ponadto przy pomocy dostępnych fabrycznie aplikacji istnieje możliwość wspomagania zarządzania czasem. Niewątpliwie pomocny okaże się budzik, kaledarz, czy organizer, a dla miłośników rozrywki wbudowane gry, radio FM, czy odtwarzacz MP3. Mocną stroną tego modelu jest tzw. Triband, czyli obsługa wszystkich trzech najpopularniejszych częstotliwości standardu GSM (900 MHz, 1800 MHz i 1900 MHz).

Gwarantuje to, że bez względu na położenie geograficzne użytkownicy będą mogli nieprzerwanie korzystać z telefonu. Przydaje się to na wakacjach, czy w podróży służbowej, gdzie kontakt ze znajomymi i współpracownikami jest szczególnie ważny.