Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung V205

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: irDA  

Opis

Samsung V205 to kolejny model z klapką (typu clamshell) dostępny w sprzedaży od 2002 roku, który do złudzenia przypomina swojego poprzednika - V200. Podobnie jak swój starszy brat mimo upływu czasu posiada liczne funkcje i zalety, które sprawiają, iż mimo sędziwego wieku z całą pewnością znajdzie amatorów wśród mniej wymagających użytkowników ceniących prostotę i lekkość obsługi ponad wygląd, czy prestiż niosący za sobą posiadanie drogiego telefonu.

Zaskakuje fakt, iż producentowi udało się zmieścić tyle ciekawych i przydatnych w życiu codziennym funkcji w modelu tak niewielkich rozmiarów 91 mm (wysokość) x 47 mm (szerokość) x 23 mm (grubość), ważący zaledwie 96 gram. Posiada on dwa wyświetlacze. Główny kolorowy obsługujący 65 tysięcy kolorów w rozdzielczości 128 x 160 pikseli oraz pomocniczy typu mono pracujący w rozdzielczości 96 x 64 pikseli. Jego rozmiary oraz waga są idealne dla urządzenia przenośnego, przez co bez najmniejszego problemu mieści się on nawet w małych kieszeniach spodni, płaszcza, czy torebki.

Model ten umożliwia komunikowanie się z innymi użytkownikami rozwiązań mobilnych na kilka sposobów. Poprzez wiadomości tekstowe SMS, multimedialne MMS oraz listy elektroniczne - email. Ponadto przy pomocy dostępnych fabrycznie aplikacji istnieje możliwość wspomagania zarządzania czasem. Niewątpliwie pomocny okaże się budzik, kaledarz, czy organizer, a dla miłośników rozrywki wgrane gry, wbudowane radio FM, czy odtwarzacz MP3.