Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung V100

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung V100 to wprowadzony do sprzedaży na rynki ogólnoświatowe w 2002 roku, oferujący szeroki wachlarz funkcji multimedialnych telefon zamknięty w rozkładanej obudowie typu clamshell. Producent kolejny raz udowodnił, że jest w stanie zmieścić wiele ciekawych funkcji i dodatków w bardzo niewielkim i lekkim urządzeniu o rozmiarach 88 mm (długość), 48 mm (szerokość), 23 mm (grubość) ważącym 97 gram.

Mimo niewielkich rozmiarów samego telefonu producentowi udało się wyposażyć go w dość duży, wykonany w technologii TFT kolorowy wyświetlacz o wysokim kontraście oraz dużej głębi kolorów. Umożliwia on wyświetlenie 65 tysięcy kolorów w rozdzielczości 176 x 220 pikseli. Jak większość dostepnych na współczesnym rynku urządzeń mobilnych, również i ten obsługuje wszystkie liczące się standardy technologii GSM. Mowa tutaj o trzech głównych częstotliwościach (Triband), czyli 900 Mhz, 1800 Mhz i 1900 MHz, które gwarantują, że nasz telefon będzie działał bez zakłóceń bez względu na to w jakiej części globu się znajdujemy.

Wybrane funkcje, w które wyposażony został ten model to: możliwość wysyłania wiadomości tekstowych SMS, multimedialnych MMS oraz korzystanie z poczty elektronicznej email (wszystkie wspomagane przez słownik T9). Ponadto w wyposażeniu są aplikacje pomagające w organizacji czasu, jak budzik, kalendarz, czy organizer, dyktafon, GPRS, IRDA, WAP oraz dla miłośników rozrywki gry wykorzystujące technologię java midp 2.0.