Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung U900

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung SGH-U900 to kolejny model wykonany w duchu Ultra (tłumacząc dokładnie SOUL - the Spirit Of Ultra) wprowadzony do sprzedaży bezpośredniej w 2008 roku. Telefon ten kolorystycznie przypomina U800, ale jest od niego szerszy i wygląda solidniej. Jego dokładne wymiary to: 105 x 49.5 x 12.9 mm przy wadze 110 gram (jest cięższy od poprzednika). Podobnie do swojego poprzednika posiada wyświetlacz wykonany w technologii TFT obsługujący 16 milionów kolorów w rozdzielczości 240 x 320 pikseli, ale wyposażony został w lepszy aparat.
Na pokładzie U900 znajduje się bowiem matryca aż 5 megapikseli wspomagane diodą Power LED, funkcja rozpoznawania twarzy, stabilizator obrazu oraz system WDR (Wide Dynamic Range), które gwarantują doskonałą jakość zdjęć.
Pełna lista funkcji i dodatków dostępnych w U900 przedstawia się następująco: MMS, gprs, klient poczty, słownik T9, slot na karty pamięci microSD (TransFlash), wbudowana pamięć, wbudowana kamera 5MPix, 4X digital zoom, dioda LED, Video recorder & playback QVGA, Face Detection, video(QVGA), odtwarzacz: MP3, wma, eACC+, MIDI, iMELODY, WAV, MMFeACC+, organizer, kalendarz, kalkulator, budzik, A2DP, Czytnik RSS, Technologia B&O ICEpower, Google mail. Wszystkie one w połączeniu z pojemną baterią gwarantującą 4 godziny nieprzerwanych rozmów i aż 411 godzin w trybie spoczynku sprawiają, że Samsung SGH-U900 sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników rozwiązań mobilnych.