Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung U800

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung SGH-U800 -Soulb- to stylowo, ale klasycznie wyglądający telefon zamknięty w metalowej obudowie, który do sprzedaży wprowadzony został w 2008 roku. Jest to kolejny model z serii Ultra Edition (9.9 mm) łączącej wyszukany design z funkcjonalnością. Telefon obsługuje trzy zakresy technologii częstotliwości GSM oraz standard HSDPA (High Speed Downlink Packet Access), dzięki czemu umożliwia szybkie przeglądanie stron internetowych i pobieranie plików z prędkością sięgającą aż 3,6 Mbps.
Jest on stosunkowo niewielki, gdyż mierzy 111 x 46 x 9,9 mm i waży zaledwie 89 gram. Posiada ekran wykonany w technologii TFT umożliwiający wyświetlanie 16 milionów kolorów w rozdzielczości 240 x 320 oraz aparat z matrycą 3 megapikseli z diodą Power LED. Dostępne jest również radio FM z RDS, Bluetooth i 2,0 oraz wbudowana pamięć 1GB. Jeśli okaże się ona niewystarczająca istnieje możliwość zwiększenia jej rozmiaru przy pomocy karty microSD.
Wszystkie funkcje, w które wyposażony został U800 to: dyktafon, tryb głośnomówiący, MMS, gprs, klient poczty, słownik T9, gry i aplikacje java, slot na karty pamięci microSD, wbudowana pamięć 1GB, wbudowana kamera 3,2MPix, Power LED, CIF - Video calling, radio, odtwarzacz MP3, organizer, kalendarz, kalkulator, budzik, RDS, Document Viewer, bateria, profile. Sprawiają one, iż jak przystało na telefon z serii Ultra stanowi on idealne połączenie wyszukanego wyglądu z funkcjonalnością.