Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung U300

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung U300 to telefon rozkładany wprowadzony do sprzedaży w pierwszej połowie roku 2007, który wyglądem i konstrukcją od złudzenia przypomina telefony firmy motorola. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest jego niewielki rozmiar, dzięki któremu bez problemu zmieści się nawet w niewielkiej torebce, czy kieszenie płaszcza. Jego wymiary to: 100 mm (wysokość) x 51 mm (szerokość) x 9.6 mm (grubość).

Telefon udało się wyposażyć w dobrej klasy wyświeltacz aktywny wykonany w technologii TFT, który obsługuje 256 tysięcy kolorów w rozdzielczości 240 x 320 pikseli. Ekran dodatkowy, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje takie, jak: ilość nieodebranych połączeń, nieodebrane wiadomości, czas, informacje o poziomie baterii, czy stan zasięgu, pracuje w rozdzielczości 96 x 96. Kolejnym atutem tego modelu jest wbudowany aparat cyfrowy. Użytkownicy już chyba przyzwyczajeni są, że bez konieczności zabierania z domu ciężkiego aparatu mogą uwiecznić na zdjęciach chwile, do których chcieliby kiedyś wrócić.

Aparat wyposażony w matrycę 3 megapikseli umożliwia robienie zdjęć w rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli i nagrywanie filmów w formacie MPEG-4. Format ten - czwarta generacja technologii MPEG - gwarantuje wysoki poziom kompresji przy niskiej utracie jakości, co jest bardzo pożadane w przypadku urządzeń mobilnych. Dodatkowym atutem jest bateria o pojemności 690 mAh pozwalająca na pracę przez 300 godzin w trybie spoczynku i 6 godzin ciągłych rozmów.