Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung T929 Memoir

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 400
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung T929 zwany również pod nazwą Memoir jest stylowym i niebywale funkcjonalnym smartphonem wprowadzonym do sprzedaży w lutym 2009 roku. Jest to model bardzo lekki i nie chodzi tu tylko o wagę, ale również lekkość obsługi. Ciężko uwierzyć, iż tyle funkcji zmieściło się w urządzeniu ważącym zaledwie 125 gram o rozmiarze 105,9 mm (wysokość), 53,6 mm (szerokość), 14 mm (grubość).

Posiada on duży ekran dotykowy wykonany w technologii TFT pozwalający na wyświetlenie 256 tysięcy kolorów w rozdzielczości 240 x 400 pikseli. Wyświetlacz idealnie współgra z telefonem i jego funkcjami. Bardzo przejrzyście wygląda na nim menu, co znacznie usprawnia użytkowanie i gwarantuje wysoki poziom ergonomii. Dobrze prezentują się również zdjęcia wykonane przy użyciu wbudowanego aparatu. Aparat ten cechuje matryca 8 megapikseli pozwalająca na robienie zdjęć w rozdzielczości 3264 x 2448 pikseli, funkcja autofocus i ksenonowa lampa błyskowa.

Ponadto istnieje możliwość rejestrowania filmów w formacie MPEG-4, który gwarantuje niski rozmiar przy bardzo dobrej jakości nagrań (rozdzielczość WVGA 30 klatek na sekundę). Mocną stroną tego modelu jest tzw. Quadband, czyli obsługa wszystkich czterech najpopularniejszych częstotliwości standardu GSM (850 MHz, 900 MHz, 1800 MHz i 1900 MHz). Gwarantuje to, że bez względu na położenie geograficzne użytkownicy będą mogli nieprzerwanie korzystać z wszystkich funkcji i zalet telefonu.