Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung T919 Behold

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 400
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung T919 zwany również Behold to stylowy i niebywale funkcjonalny smartphone wprowadzony do sprzedaży w październiku 2008. Model ten, jak na ilość funkcji, w które został wyposażony jest stosunkowo niewielki.

Jego wymiary to: 53,3 mm szerokości, 104,1 mm wysokości, 12,7 mm grubości przy wadze 110,6 gram. Mimo niewielkich rozmiarów samego telefonu producentowi udało się wyposażyć go w dość duży wyświetlacz o wysokim kontraście, dużej głębi kolorów i przekątnej 3,1 cala. Umożliwia on wyświetlenie 256 tysięcy kolorów w rozdzielczości 240 x 400 pikseli. Na wyświetlaczu bardzo ładnie prezentuje się zarówno samo menu telefonu, jak i zdjęcia wykonane dostępnym w tym modelu aparatem cyfrowym z matrycą 5 megapikseli. Aparat poza możliwością robienia zdjęć w rozdzielczości 2592 x 1944 pozwala na nagrywanie filmów w formacie MPEG-4 (kodek H.263), który pozwala na nagrywanie dobrej jakości filmów przy niskim zużyciu miejsca w telefonie, czy na karcie pamięci.

Rozmiar wbudowanej pamięci jest wystarczający do zapisywania zdjęć, czy kilku utworów muzyczny, ale jeśli chcemy na przykład przenieść do telefonu większą kolekcję muzyki konieczne będzie rozszerzenie rozmiaru pamięci. Jest to możliwe za pośrednictwem gniazda kart microSD. Samsung T919 jest doskonałym wyborem dla użytkowników wymagających użytkowników. Posiada wszystkie przydatne funkcje, ładny wygląd i jest dostępny w przystępnej cenie.