Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung T809

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung SGH-D820 jest wielofunkcyjnym telefonem o wyjątkowo płaskiej, rozsuwanej obudową. Telefon ma grubość 14.8 mm, przez co dobrze leży w dłoni. Delikatne przesunięcie kciukiem, daje dostęp do wszystkich funkcji kryjących się w smukłej obudowie D820. Smukłe kształty telefonu idą w parze z funkcjonalnością - w D820 nie brak żadnej potrzebnej funkcji. Mimo, że D820 to jeden z najbardziej płaskich dostępnych w sprzedaży telefonów, wyposażony został w duży wyświetlacz wyprodukowany przy użyciu ciekłych kryształów (LCD ) z przekątną 2.12 cala, obsługujący 262 tys. kolorów.

Posiada on aparat o matrycy 1,3 megapiksela oraz czterokrotnym zoomem, który zapewnia wysoką jakość zdjęć. Posiada on obrotowy obiektyw, dzięki czemu można zrobić nie tylko spontaniczne zdjęcia przyjaciół, ale także autoportret. Rozmiar pamięci wewnętrznej to 74 MB, istnieje jednak możliwość jej rozszerzenia za pośrednictwem karty microSD.

Pełna lista funkcji, w które wyposażony został D820 przedstawia się następująco: klient poczty: POP3, SMTP, IMAP4, słownik T9, gprs, słownik T9, slot na karty pamięci microSD (TransFlash), wbudowana pamięć 74MB, wbudowana kamera 1,3MPx, 1280x1024), 4x digital zoom, Video recorder & playback Mpeg4, 3GPP, H.264 Photo album, Photo editor, jpg, gif, png, bmp, odtwarzacz MP3, AAC, AAC+, MMF, AMR, MIDI, Dual stereo speaker, USB, PictBridge, vCard, vCalendar, TV Out, bateria Li-Ion 800 mAh.