Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung T100

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung SGH-T100 to telefon z klapką wprowadzony do sprzedaży w roku 2002. Jego stylowy, opływowy kształt i srebrny kolor w połączeniu ze stosunkowo niewielkimi rozmiarami 88 x 50 x 23 przy wadze 87 gram sprawiają, że jest on bardzo wygodnym i cieszącym oko urządzeniem. Jest to model przeznaczony głównie dla płci pięknej zważywszy na jego wygląd przypominający kształtem puderniczkę.
Model ten posiada kolorowy wyświetlacz wykonany w technologii TFT pracujący w rozdzielczości 128 x 160 pikseli, na którym bardzo wyraźnie widoczne są wszystkie funkcje menu i informacje takie, jak nieodebrane połączenia, stan baterii czy poziom zasięgu sygnału. Model ten obsługuje dwa pasma częstotliwości sieci GSM - 900 oraz 1800 MHz co jest niewątpliwym atutem, gdyż pozwala na nieprzerwane korzystanie z telefonu w wielu miejscach na kuli ziemskiej. Książka telefoniczna jest w stanie pomieścić do 500 numerów znajomych, jak również notatki oraz informacje kontaktowe jak adres, e-mail i inne.
Wszystkie funkcje, w jakie wyposażony został T100 to: wybieranie głosowe, możliwość wgrywania melodyjek i logo, słownik T9, wysyłanie danych i faksów, 3 gry java, organizer, kalendarz, kalkulator, budzik. Jak widać funkcji jest stosunkowo dużo, a bateria Litowo-jonowa o pojemności 900 mAh pozwala na prowadzenie rozmów przez 4 godziny i działanie w trybie gotowości do 110 godzin.