Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung SGH810

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Samsung SGH 810 to rozkładany telefon wprowadzony do sprzedaży bezpośredniej na rynki ogólnoświatowe w roku 1999. Cechuje go ciekawy, elipsoidalny kształt i perłowa obudowa ze srebrnymi dodatkami. Jego wymiary to 88 x 50 x 24 przy wadze zaledwie 104 gram.
W latach, w których został wprowadzony do sprzedaży obsługa tylko jednego pasma (tj. 900 MHz) nie była problemem, ale w dzisiejszych czasach jest to dość duże ograniczenie, które sprawia, że nie ma możliwości korzystania z tego modelu w niektórych szerokościach geograficznych.

Funkcje, w które jest on wyposażony również dziś nie wgniatają w fotel, ale nie można zbyt wiele wymagać od takiego staruszka. Model ten jest solidnie wykonany, przez co pewnie leży w dłoni, posiada głośnik w kształcie litery s, ekran monochromatyczny wykonany w technologii LCD pracujący w rozdzielczości 128 x 64 pikseli, na którym doskonale widać wyświetlane informacje oraz wygodną klawiaturę znacznie poprawiającą standard użyteczności. Na tejże klawiaturze przy samym wyświetlaczu znajdują się klawisze funkcyjne, pod nimi przyciski odpowiadające za odbieranie i zawieszanie połączeń, a poniżej klawiatura numeryczna.


SGH 810 posiada funkcję dyktafonu, dzięki której możemy nagrać ważne dla nas informacje bez konieczności zapisywania ich w formie sms'ów, umożliwia również wybieranie głosowe będące kolejnym sposobem na oszczędzenie jakże cennego czasu. Litowo-jonowa bateria o pojemności 900 mAh pozwala na półtorej godziny ciągłych rozmów lub 40 godzin w trybie czuwania.