Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung SGH600

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 32
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Samsung SGH 600 to telefon z klapką wprowadzony do sprzedaży bezpośredniej na rynki ogólnoświatowe w roku 1999. Jest to klasyczny model w czarnym kolorze o wymiarach 132 x 45 x 23 ważący 122 g. W latach, w których został wprowadzony do sprzedaży, obsługa tylko jednego pasma (tj. 900 MHz) nie była problemem, ale w dzisiejszych czasach jest to dość duże ograniczenie, które sprawia, że nie ma możliwości korzystania z tego modelu w niektórych szerokościach geograficznych.
Funkcje, w które jest on wyposażony również dziś nie wgniatają w fotel, ale nie można zbyt wiele wymagać od takiego staruszka. Model ten jest solidnie wykonany, przez co pewnie leży w dłoni, posiada zewnętrzną antenę, ekran monochromatyczny wykonany w technologii LCD wyświetlający trzy linie, na którym doskonale widać wyświetlane informacje oraz wygodną klawiaturę znacznie poprawiającą standard użyteczności. Na tejże klawiaturze przy samym wyświetlaczu znajdują się klawisze funkcyjne, pod nimi przyciski odpowiadające za odbieranie i zawieszanie połączeń, a poniżej klawiatura numeryczna.
SGH 600 posiada funkcję dyktafonu, dzięki której możemy nagrać ważne dla nas informacje bez konieczności zapisywania ich w formie sms'ów, umożliwia również wybieranie głosowe będące kolejnym sposobem na oszczędzenie jakże cennego czasu. Litowo-jonowa bateria o pojemności 900 mAh pozwala na 3 godziny ciągłych rozmów lub 65 godzin w trybie czuwania.