Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung SGH2100

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 115 x 60
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Samsung SGH 2100 to telefon wprowadzony do sprzedaży na rynki ogólnoświatowe w roku 1999. Obsługuje on dwa zakresy technologii GSM - 900 i 1800, dzięki czemu jest możliwość bezawaryjnego korzystania w różnych częściach świata. Jest to telefon z klapką o kształcie prostokątnym z delikatnymi zaokrągleniami i stosunkowo niewielką antenką. Klapka w tym modelu rozsuwa się bardzo lekko, a oddzielone od siebie klawisze o elipsoidalnym kształcie pozwalają na bezproblemowe wybieranie numerów i poruszanie się po menu aparatu.
Wymiary tego modelu to 116 x 45 x 24 mm przy wadze 111 gram, co plasuje go mniej więcej po środku pod względem przełożenia rozmiaru na ciężar. Jest to stosunkowo niewielki telefon, a wbudowana bateria litowo-jonowa o pojemności 1000 mAh wystarcza na 3 godziny ciągłych rozmów i aż 85 godzin w trybie gotowości. Niestety wynika to z niewielkiej ilości funkcji i monochromatycznego wyświetlacza, ale nie można zbyt wiele wymagać od telefonu z 1999 roku. Funkcje, o których mowa to: dyktafon, wybieranie głosowe, tryb głośnomówiący, wgrywanie melodyjek i logo, kalendarz oraz kalkulator. Nie powalają one na nogi, ale jak już wcześniej wspomniałem jest to wysłużony model, który ma już swoje lata i z całą pewnością mogę stwierdzić, że nikt w dzisiejszych czasach nie kupi takiego aparatu (chyba, że ze względu na sentyment).