Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung SGH200

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Samsung SGH 200 to klasyczny model wprowadzony na rynek sprzedaży bezpośredniej w roku 1995. Model ten cechuje się rozmiarami 144 x 54 x 21 mm i wagą 190 gram, które sprawiają, że pewnie leży w dłoni. Jest to klasyczny telefon Samsunga dostępny niestety tylko w czarnym kolorze. Posiada dużą i solidną antenę, dzięki której obsługa pasma 900 telefonii komórkowej GSM jest praktycznie bezawaryjna. Duże, miękkie klawisze klawiatury numerycznej sprawiają, że wybieranie numerów jest bardzo łatwe, a klawisze do przewijania (strzałka w dół i w górę) znajdujące się w dolnej części aparatu usprawniają poruszanie się po menu telefonu. Dobrze usytuowane i oznaczone są również klawisze służące do odbierania i odrzucania połączeń, gdyż są tuż pod wyświetlaczem, dzięki czemu model ten jest w pełni ergonomiczny.

Wyświetlacz monochromatyczny wykonany przy użyciu technologii korzystającej z właściwości ciekłych kryształów (LCD) umożliwia wyświetlanie trzech linii, dzięki czemu wszystkie jego funkcje są doskonale widoczne i dostępne. Bateria o pojemności 550 mAh wytrzymuje według wskazań producenta 30 godzin w trybie gotowości oraz godzinę rozmów. SGH 200 jest klasycznym telefonem wyprodukowanym w początkach ery telefonów GSM, a co za tym idzie jest teraz ciężko dostępny. Mało kto w dobie multimedialnych urządzeń przenośnych jakimi są nowoczesne telefony pokusiłby się o zakup tak archaicznego modelu komórki.