Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung S7330

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung S7330 jest kolejnym modelem z rodziny rozwiązań mobilnych Soul. Cechuje go obsługa standardu HSDPA gwarantującego prędkość 3,6 Mbps, który umożliwia szybkie przeglądanie stron internetowych i pobieranie plików. Model ten ma wymiary 105 x 49,5 x 14 mm i waży 110g, co sprawia, że otrzymuje pozytywne opinie od użytkowników ceniących kompaktowe rozwiązania z szerokim wachlarzem możliwości.

Wyświetlacz, w który wyposażono ten model obsługuje 16 milionów kolorów i pracuje w rozdzielczości 320 x 240 pikseli, co zapewnia wysoki komfort wizualny. W standardzie jest również aparat cyfrowy z matrycą 3,2 megapiksela z autofokusem, który ciekawie uzupełnia system rozpoznawania twarzy (Face Recognition) i lampa błyskowa w technologii LED. Ciekawostką jest funkcja  Magic Touch (256 color), oparta na technologii DaCP, dzięki której przyciski nawigacyjne zmieniają swoje funkcje w zależności od potrzeb i ustawień użytkownika.

Inne dodatki, w które został wyposażony telefon to m.in: dyktafon, tryb głośnomówiący, MMS, szablony sms, gprs, EDGE, klient poczty, słownik T9, slot na karty pamięci, wbudowana pamięć, wbudowana kamera cyfrowa: 2MPix (2048x1536), AutoFokus, LED flash, CIF - Video calling, Video recorder & playback (MPEG4/H.263/WMV), Face Recognition, radio, odtwarzacz MP3, organizer, kalendarz, kalkulator, budzik, A2DP, bateria Li-Ion 880 mAh, profile. Ponadto można wgrywać do pamięci telefonu dodatkowe motywy i aplikacje, co dodatkowo poszerza jego funkcjonalność.