Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung S5600

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung S5600 jest prostym w użyciu telefonem, który w sprzedaży pojawił się w roku 2009. Jego rozmiary to 102,8 x 54 x 12,9 mm, a waga 96 gram. Wyposażony został w ekran dotykowy wykonany w technologii TFT pozwalający na wyświetlenie aż 16 milionów kolorów w rozdzielczości 240 x 320 pikseli. Opinie o tym modelu są podzielone. Na jego korzyść działają ciekawe funkcje oraz dodatki, w które został wyposażony, ale jak wiadomo dogodzić każdemu się nie da, stąd S5600 ma również przeciwników.

Model ten wyposażony został w aparat z matrycą 3 megapikseli udoskonalony o funkcję Smile Shot, która pozwala uchwycić najlepsze ujęcia twarzy. Zdjęcia zrobione tym aparatem bardzo wyraźnie i kolorowo wyglądają na ekranie telefonu. Motywy i aplikacje, w które został on wyposażony również. Istnieje możliwość personalizacji i wyposażenia go w nowe programy przy użyciu technologii HSDPA, która oferuje przepustowość do 7.2 Mbps. ). Inne ciekawe funkcje, w które został wyposażony S5600 to mobile blogging, music recognition,  sns, photo contact, gesture lock, wide idle screen, google search, oraz google email.

Dzięki wyposażeniu telefonu w interfejs TouchWiz UI z obsługą Mobile Widget istnieje możliwość praktycznie nieograniczonej personalizacji funkcji oraz dodatków dostępnych w telefonie. Dzięki zaletom, o których wspomniałem i dość przystępnej cenie stanowi on doskonałą alternatywę dla rozwiązań z wyższej półki.